| xCottonCandy a întrebat:

Hei! Cum e la liceul Mihai Eminescu din Constanta? E adevarat ca e un liceu de fite.Si cine are de gand sa intre acolo pe profil de filo? Vreau sa imi fac o parere.

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Meh e un liceu OK. Toate liceele bune cu pretentii unde se intra cu medii mari sunt considerate de fite pentru ca exista multi copii din familii bune cu multi bani care au intrat fie prin munca fie prin spaga. Daca nu vrei liceu de fite atunci poti sta departe de Ovidius, Mircea, Eminescu chiar si de Traian. Daca vrei un liceu bun unde poti face performanta va trebui sa suporti fitele sa zic asa, acum e treaba ta eu m-am integrat usor in anturajul de acolo si a fost genial in liceu. Si aveam o multime de alti colegi pe care nu ii interesau fitele si stateau invatau si isi vedeau de treaba lor. Nu ii deranja cu nimic ca colegu de clasa si-a luat nu stiu ce Porsche Cayenne sau ca altu si-a facut majorat de 10 000 de euro. In liceele cu fite se formeaza mai multe grupuri, nu trebuie neaparat sa faci parte din grupul celor cu bani sau fitosi.