| AlexandraLuciana a întrebat:

Hei! Cum este la Colegiul Comercial Carol I din Constanta? Am intrat pe turism si alimentatie si as vrea pareri de la cei care sunt acolo! Cum sunt profesorii,colegii,regulile,programul, tot!

6 răspunsuri:
| aurora23 a răspuns:

Hei si eu am intrat la liceul carol 1, dar pe profil economic si ma intreb si eu cum vor fii profesorii, colegii.Programul am inteles ca s-ar putea fi de dimineata..iti urez bafta la liceu

| anonima000000 a răspuns:

Buna, si eu am intrat tot pe turism si alimentatie happy

| TorretoGS a răspuns:

Eii..Salut, eu tot am intrat la Carol I la profilul turism si alimentatie publica happy

| BibiiBianca a răspuns:

Si eu am intrat la Carol tot pe turism si alimentatie. laughing De unde esti?