| IngerCazator a întrebat:

Hei! E cineva din Braila?
Va rog sa-mi spuneti unde se afla oficiul postal 10
Nu vreau sa-mi dati lincuri cu harti sau mai stiu eu ce, vreau sa-mi ziceti pe unde se afla pentru ca eu am cautat pe google si am gasit 2 locuri complet diferite si m-am incurcat.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Calea Călăraşilor, nr. 252, cod poştal oficiu:810630
http://posta-romana.ro/......ficiu.html

Informatiile sunt furnizate pe site-ul oficial al institutiei. Posta Romana are obligatia sa-si schimbe datele de pe pagina in caz de modificari ale locatiei. Fiind de actualitate, aceasta este adresa din prezent.

| IngerCazator explică (pentru dannyel86):

Adresa o stiu si eu... nu stiu ezact unde este asta, unde se afla?