| Happppy1 a întrebat:

Hei!
Ieri am fost sa ma inscriu la liceu si prima optiune am pus-o C.N.Bilingv "George Cosbuc" filologie(la care poti sa intri doar daca ai dat examenul de limba moderna din mai).Si stiti ca pe fisa de inscriere scrie nume,prenume,nota examen romana,matematica etc. si mai jos scrie de asemenea "Nota la proba de limba moderna".Ei,problema este ca am dat examenul(l-am luat), si nu este trecut nimic la aceasta rubrica.In schimb am dat cand am depus fisa de inscriere ieri si anexa fisei de inscriere pe care este trecuta nota la limba moderna.
Deci este vreo problema daca nota de la limba moderna nu este trecuta pe fisa de inscriere,ci doar pe anexa?
VA ROG SA RASPUNDETI DOAR DACA STITI CA SA NU MA INDUCETI IN EROARE, SAU MACAR DACA VRETI SA RASPUNDETI FARA SA STITI FACETI-O ASA INCAT NU MA INCURCATI.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Si eu am dat examen acum 3 ani pentru un loc la filologie intensiv engleza, la limba engleza evident. Nota n-am avut-o trecuta in fisa de inscriere. Cei de la liceul respectiv unde ai dat tu examenul au evidenta acestor examene si a elevilor care le-au sustinut. Automat cand opteaza cineva pentru profilul ala, este verificat si daca a luat acea proba. Asa ca n-ai de ce sa-ti faci griji, nu e nicio problema ca nu era completat acolo.

1 răspuns:
| Rxn1 a răspuns:

O poti modifica atunci cand te duci sa o validezi(verifici)... ca sa nu mai ai indoieli.