| anonim_4396 a întrebat:

Hei! In 2016 eu am aplicat la o facultate insa din anumite motive nu am putut continua si am fost exmatriculata. Am fost plecata de tara o perioada indelungata, iar dosarul meu si diploma de bac inca sunt la acea facultate de cativa ani. Stie cineva daca trebuie sa platesc o taxa atunci cand voi merge sa imi ridic diploma de bac?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| ROberrt86 a răspuns:

Trebuie sa ai copii legalizate, actele de inscriere se elibereaza doar dupa admitere. Poti face o cerere la secretariat, cat timp nu erai la buget nu platesti nimic