| Nycolush a întrebat:

Hei lumee! Am putin nevoie de ajutorul vostru. Ma pregatesc pentru un examen si trebuie sa-mi fac o descrie. Nu prea stiu ce sa mai zic. Adica momentan m-am prezentat adica: numele, varsta, orasul, scoala absolvita, hobby-urile, numele parintilor si unde lucreaza... Si cam atat. Ce as mai putea spune?

Răspuns Câştigător
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Sa-ti dau un model:
Numele meu e :_________ sunt din ______ si am ___ani. Traiesc intr-o familie (bogata, saraca, modesta) din care tata (numele lui) lucreaza la _____ si mama (numele ei) lucreaza la ______.Am absolvit __ clase la scoala _____ cu media _____.Acum daca ai practicat vreun sport si ai premii spune : Am practicat_____ si am castigat ___premii la concursuri si __medalii dintre care __de aur si __de argint laughing (daca ai). Sper ca te-am ajutat!

| Nycolush explică (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Iti multumesc pentru raspuns. Voi urma sche a data de tine. Dar o voi trece in engleza laughing multumesc. big grin

1 răspuns: