| MissYggy a întrebat:

Hei.poate cineva sa imi spuna cum este in liceul Edmond Nicolau(din Bucuresti)
Adica cum se comporta cei din liceu, cum sunt profesorii si ce se face la mecanica?

Răspuns Câştigător
| Love_Dede_1997 a răspuns:

Hey sora mea este la liceul Edmond Nicolau tot la mecanica iar ea nu are vreo parere rea despre asta oricum mie imi place foarte mult acel liceu iar la mecanica iti da lectii si faceti si ore in aer liber! Fundita?

1 răspuns:
| paul9923 a răspuns:

Profesorii din cate am auzit sunt de treaba, la mecanica faci practica pe masini