| kikirikikikiki a întrebat:

Hei. Se poate cere părerea unui procuror despre o situație prin care am trecut?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să auzim situația

| johnnny123 a răspuns:

Procurorii nu ofera sedinte de consiliere, nu au acest lucru in fisa postului. Poate doar daca cunosti personal un procuror si este de acord sa te asculte la o cafea si sa-si dea cu parerea complet neoficial. Dar pana si asta este discutabil.

Dar pentru sfaturi in general mergi la un avocat pe care-l platesti, nu ai ce cauta la procuror.

| Apokales a răspuns:

Da, se poate happy.