| LauraSenpai a întrebat:

Hei, știe cineva cum se puncteaza grilele de la admitere medicina Craiova dacă sunt 100 de întrebări? Și știți cum se face nota?

1 răspuns:
| elemonis a răspuns:

Buna.
Intra pe siteul facultatii unde vrei sa dai admitere si vezi criteriile pentru admitere pentru anul acesta. Daca nu s-au afisat momentan informatii privind admiterea de anul acesta cauta pe site informatii privind admiterea de anul trecut, dar nu uita sa verifici siteul sa vezi cand se afiseaza informatii privind admiterea de anul acesta pentru a vedea cum va fi admiterea de anul acesta si in ce consta.