| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Sunt clasa aVIII-a si trebuie sa ma hotarasc la ce liceu sa merg.Ma gandesc la Spiru Haret, dat am auzit ca sunt multe/multi pitzi si coca :-&. Si Cantemir Voda ar fi o optiune, dar nu-mi place zona... Voi ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Caragiale,Calinescu (eu sunt la Calinescu si e chiar ok fara rromi sau cocalari dar din pacate nu mai are media asa mare sad cand am itnrat eu era 8 50 la mate info acum a scazut drastic ) Vianu, Viteazu, Sava nu-ti recomand e prea mult de invatat big grin Bafta

| Silviu_7451 a răspuns:

Da, ce-i drept in Spiru Haret sunt multi copii de bani gata, dar nu e chiar atat de rau, am multi prieteni acolo.
Depinde ce medie ai. Eu iti recomand Lazar, nu sunt cocalari si pitipoance, sunt oameni ok.