| iKurapika a întrebat:

Hei. Sunt in clasa a 10-a si vreau sa ma transfer la mate-info. Trebuie sa dau diferente la muzica, desen si info. Totusi.ce as putea invata la muzica si desen?

8 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cine naiba da diferente? Cine tine cont de regulile cu media mai mare decat a ultimului din clasa?
Te muti si gata.

| Yurisa a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Se dau diferente daca se transfera de la uman la real sau de la real la uman

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Yurisa):

La mine n-a dat niciodata nimeni.

| Yurisa a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

La mine da, de asta zic

| Yurisa a răspuns:

Sa ma ierte Dumnezeu, nu am auzit de diferente la muzica si desen. Cine te-a mintit? laughing

| iKurapika explică (pentru Yurisa):

M-a mintit directoarea, no?
Se dau diferente la materiile pe care nu le-ai facut in clasele anterioare. Eu fiind pe turism si alimentatii, nu am facut desen si muzica.

| Yurisa a răspuns (pentru iKurapika):

Dupa cum ai observat, draga, fiecare liceu are regulile sale. Eu mi-as face griji pentru matematica in locul tau, nu la muzica si desen.

| Andrewquq a răspuns:

La desen nu mi-aș face griji, însă la muzica este ceva teorie.