| SkyIsMyLimit a întrebat:

Hei,TPU! Am cumparat de la librarie un ierbar normal.Am gasit pe o fisa din aceea scris TIPUL INFLORIRII-or fii gresit. oare vroiau sa spuna timpul? Ati intalnit si voi un astfel de ierbar? Ce ati facut? E vorba de niste plante medicinale! Please..raspundeti-mi! Si cam ce trebuie sa pun la rubrica OBSERVATII-voi despre ce ati pus? Mersi mult anticipat!

Răspuns Câştigător
| violeta10 a răspuns:

Nu este gresit a spus,, TIPUL INFLORIRII!''vrea sa spuna ca are loc un proces de inflorire diferit de al celorlalte plante! big grin