| GabiiHaș a întrebat:

Heii TPU!
ce vrea sa zica prin "tipul infloririi" la ierbar? ce trebuie sa scriu daca e capsuna sau ghiocel?

7 răspunsuri:
| GabiiHaș explică (pentru CoCoMona):

Neee nu-mi e de folos.

LooL

| CoCoMona a răspuns (pentru GabiiHaș):

Atunci, nu mai bine iti intrebi profesorul?batting eyelashes

| GabiiHaș explică (pentru CoCoMona):

Pai n-am putut ca ea a inceput de 2 saptamani "scoala altfel"ceea ce nu e recomandat.deci,am facut numai ce am vrut noi la "ora" de bio...si nici n-am gasit-o in scoala ca e plecata la felix cu clasa ei X-(

| CoCoMona a răspuns (pentru GabiiHaș):

Sigur mai sunt si alti profesori la voi la scoala, iar din cate imi amintesc nu se supara daca intrebihappy.

| GabiiHaș explică (pentru CoCoMona):

E singura profa din scoala!

| CoCoMona a răspuns (pentru GabiiHaș):

Hmsad.