| maria999 a întrebat:

Am nevoie de o poezie de-a lui Alfred de Vigny tradusa in romana sau daca gasiti ceva scris de acest autor. Imi trebuie pentru un proiect. Multumesc! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Deci asta era!
Mergi la o bibliotecă, cere un volum de Alfred de Vigny ( în mod normal vei găsi, nu cred să fie prea mulți doritori, chiar cînd ai tu nevoie) și îți vei rezolva problema.
Sănătate!

| maria999 explică (pentru corolav):

Am fost la o bibloteca, dar voumele de poezii nu erau traduse. Multumesc frumos oricum!