| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de metode de obtinere a sarurilor, va rooog.

4 răspunsuri:
| bytzy09 a răspuns:

Mai bine lasate de mesesie daca ceri asa ceva...

| Arskjfrhgj a răspuns (pentru bytzy09):

Si bytzy LASA-TE tu :* se vede ca nu prea ai trecut pe la scoala.

| bNarcis a răspuns:

Ice,nu prea ai cum sa obti un sarut, decat daca ``il furi``, un sarut, il primesti de la o persoana care te iubeste, e un simbol al dragostei nu e doar un ``cadou``, primit de la orcine
deci...cum a zis si cel de mai sus...mai bine lasate de meserie

| Arskjfrhgj a răspuns (pentru bNarcis):

Eu ma refeream la SARURI nu la sarut laughing) citeste mai bine inainte sa comentezi :* si oricum nu mai e nevoie.