| BDandelion a întrebat:

Am şi eu o întrebare : când începe şcoala? rolling on the floor) căci am văzut că unele persoane spun că începem pe 15 septembrie, altele pe 22 şi deja nu ştiu ce să mai cred...

Răspuns Câştigător
| doinitsaandronic a răspuns:

Pe 15 septembrie e stabilit deja, toata Europa incepe pe 15.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja s-a anuntat structura anului scolar 2014 - 2015, unde data de incepere a anului scolar fiind momentan stabilita pe data de 15 Septembrie anul curent.

Pentru alte informatii, gandul.info a publicat structura anului scolar www. gandul.info/stiri/structura-anului-scolar-2014-2015-cand-vor-avea-vacanta-elevii-13029715

| DeeaDee18 a răspuns:

Pe 15 septembrie. Cred ca s-ar putea sa le prelungeasca.
In orice gaz o sa apara la televizor.

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Anul scolar incepe pe 15 SEPTEMBRIE http://www.gandul.info/......5-12739828