| xsweetylovex a întrebat:

Ce materii sunt la filologie la liceul Octav Onicescu? Sau ce materii sunt in general la filologie. Funditahappy.

4 răspunsuri:
| deeah2elen a răspuns:

Romana,latina,aceleasi materii ca la real pana in clasa a 10-a *matematica se face mai mult suoerficial fara de mate-info*, din clasa a 11-a fiecare profil se muleaza pe materiile de bac.

| robytzu96 a răspuns:

Buna intrebare! Si pe mine m-ar interesa asta! Tiam dat o nota de 10 la intrebare! Si eu am nev tongue Si eu tot fiologie as vrea sa dau pentru avocat tongue

| xsweetylovex explică (pentru robytzu96):

Thxhappy. Ar fi dragut daca am si gasi raspunsullaughing

| robytzu96 a răspuns:

Da ar filaughing)