| Sfaterly a întrebat:

Am trecut în clasa a 8-a. Vara aceasta am de gând sa citesc mult, sa fac sport si sa mai învăț cate ceva..problema este ca nu știu exact ce sa învăț. Dați-mi un fel de plan de recapitulare ca atunci când începe școala sa fiu in forță dacă înțelegeți.ce anume ar trebui sa învăț sau ce fel de exerciții sa fac? Vreau cât mai multe si utile sfaturi.
Mulțumesc anticipat.
Funda!

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Poti sa iti recapitulezi materia de matematica si romana, facuta pana in clasa a7-a. Poti lucra probleme la geometrie, fiind ceva mai grea decat algebra.