| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUhappy

Aţi văzut filmul Charlie and Chocolate Factory? Trebuie să fac rezumat la această poveste. Cei care sunt in clasa. a 6 ştiu că e împărţit în mai multe capitole. Aţi putea să mă ajutaţi? Nu prea ştiu să-l fac in română. Este capitolul 5...The Chocolate Room. Îl fac eu în englezăpuppy dog eyes.Nu prea am inspiraţiepuppy dog eyes. Vă rog. E prima dată când vă rog să ma ajutaţi la temăpuppy dog eyes.Promit că nu mai fac da is în pană de ideiilaughing. Şi profa se aşteaptă la ceva fascinantbig grin de la minehappy. Pleaseeeepuppy dog eyes

Fuundiţsăăăhappy

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Willy Wonka.foarte tare filmul happy Exista chiar si o poveste? Nu stiam, povestea n-am citit-o, dar filmu.super tare happy

| AmBer4MuSic a răspuns:

Si eu sunt tot a 6a si noi suntem abia la capitolul 2, dar nu exista Google Translate pentru traduceri? :?