| Sebby a întrebat:

Cand mergi sa te inscrii la facultate platesti o taxa de inscriere de 100 de lei. Daca merg sa-mi retrag dosarul primesc banii de pe taxa inapoi?

Răspuns Câştigător
| Hace a răspuns:

Nu.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Taxa de însciere la admitere NU se returnează ( nici măcar în cazul în care îţi retragi dosarul înainte de data admiterii )!

Acea sumă reprezintă contravaloarea serviciilor prestate pentru procesarea dosarului de admitere.

Toate cele bune.

| miTzuliK93 a răspuns:

In niciun caz.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Daca platesti taxa de inmatriculare la admiterea pentru facultatea respectiva nu vei mai primi banii inapoi chiar daca iti vei retrage dosarul,