| jan33tt a întrebat:

Hei TPU.cate ore faci din romania pana in america de nord. los angeles. si cate avioane trebuie sa schimbi? exista si cursa directa, sau doar cu escala? dar din china pana in los angeles?

Răspuns Câştigător
| Gina1 a răspuns:

Din Romania pana in Los Angeles faci 15 ore cu avionul. Nu este cursa directa, doar cu escala si trebuie sa schimbi 2 avioane. Cursa directa este doar Bucuresti-New York, in care faci 7 ore cu avionul. Stiu asta sigur deoarece si tatal meu circula pe ruta asta. (Bucuresti-Los Angeles).

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra si tu pe site-urile aeroporturilor.

| Cosmin478 a răspuns:

Hei TPU câte ore faci din București până la în new yotk