| Panteraa a întrebat:

Ce parere aveti de FSEGA (Cluj)? Care departament e mai ok: Finante-Banci sau Marketing? Orice alta informatie si sfat e bine primit.

2 răspunsuri:
| CodyObrain a răspuns:

Finate-Banci pentru lucrul cu oamenii in centre specializate sau marketing pentru o munca mai mult solo, dar la fel de profitabila.Eu am facut specializarea Eai dar in Timisoara.

| CristianCioranu a răspuns:

Cand ai de ales, gadeste-te de unde vin banii? Daca ce faci tu, ai ajuta cu adevarat pe oameni...De banci nici nu vorbesc, asa ca cealalta optiune, unde "indrumi" oamenii spre produse sau servicii de calitate