| SaraMelisa a întrebat:

`hei TPU ce vrea sa insemne citatul : ' nu putem intra in cer decat daca mai inainte intra cerul in noi '? cel mai explicit raspun primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| ELISA1LISA a răspuns:

Noi nu putem intra in imparatia Domnului decat daca avem sufletul curat,implinit,bun, iertator, binevoitor exat asa cum este in Cer! Fundita?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Cauta vreun pokemon. ii gasesti in categoria unde trebuia sa postezi si tu. RELIGIE

| xXdoareuXx a răspuns:

Pai, ca sa poti intra in cer ( sau rai din cate cred), in timpul in care esti pe pamant trebuie sa lasi ca "cerul " sa ntre in tine adica sa fi credincios si chestii din astea :d esu asta cred.si vom fi credinciosi si etc vom merge in rai love struck :d