| Lumar23 a întrebat:

Hei TPU, dupa cum stiti mai este putin si incepe scoala si as vrea sa tiu ce rechizite imi trebuie in clasa a 9-a(profil mate-info), si ma refer cam ce si cate caiete imi trebuie... Fundahee hee!

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Ooooo,clasa a 9`abig grin
Esti de`a mea.Rechizitele sunt aceleasi ca si in clasa a 8`a
Te pup*~*

2 răspunsuri:
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Si eu intru tot in clasa a 9-a dar la teologic engleze intensiv.Nu este nimic nou, ca in clasa a 8-a ...penar,ghiozdan,creioane de desentat, acuarele, stilou sau pix, caiete.E posibil totusi sa ai nevoie de mai multe caiete de matematica intrucat profilul e Real

| Ionut463 a răspuns:

Nimic now tot ce ai avut si an clasa a 8
Funda?