| ramona11ramona a întrebat:

Hei TPU la lady popular am un iubit somer nu il pot face fotbalist, doctor etc daca da spuneti-mi cum va rog!

funda!

Răspuns Câştigător
| Cătălina_6063 a răspuns:

Buna Adina
Raspunsul la intrebarea ta e nu nu poti sa-l faci fotbalist sau doctor.De ce?
Pentru ca iti da cate un iubit la nivel uitate la Ajutor Sectia Iubiti in joc si ai sa vezi cand iti da urmatorul iubit

1 răspuns:
| IuliaEremia a răspuns:

Nu poti pentru ca trebuie sa fii la un nivel mai mare, iubit fotbalist iti da intre nivele 20-25 parca! Funda? :*