| ALLYALLY22 a întrebat:

la liceul de arte plastice ce note sau medie generala sau teza sau incheere trebuie sa ai ca sa poti sa intri?

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

Poti sa mergi pana acolo sa intrebi ca nu iti da nimeni in cap, eu am terminat liceul de arte pe vioara si aveam colegi de la arte plastice, in geneal un om se naste artist e bun si la muzica si la desen big grin, eu stiu ca trebuie sa ai o pregatire, trebuie sa vb cu un profesor de acolo sa iei eventual niste ore in particular si te va indruma el pentru ca din cate stiu se da un examen de admitere sau ceva de genul! oricum nu te da batuta pentru. ca e o alegere inteleapta sa faci un asa liceu

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe www.edu.ro, secțiunea licee pentru a vedea cu ce medii se intră acest liceu.
Baftă!
Pa, pa.