| smara02 a întrebat:

Problema mea: nu stiu la ce liceu sa merg... Imi doresc sa merg pe stiinte sociale doar ca nu sunt prea multe licee. Asa ca daca sunteti pe stiinte sociale vreau niste pareri despre profil si sa imi spuneti la ce liceu sunteti si cum vi se pare. Si mai am o intrebare: la evaluarea nationala se da examen si la engleza? (sunt din Bucuresti). Multumescu anticipat!

1 răspuns:
| Laura_Petcu_1971 a răspuns:

Liceul alexandru ioan cuza, dupa ce termini la profilul acesta poti foarte bine sa te duci la drept sau ASE.o sa faci un fel mate info, dar mult mai simplu