| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU se poate face cererea transfer dintr-o clasa in alta in timpul vacantei de vara? doresc ca in urmatoarea perioada sa ma duc pana la liceu sa ma ocup de transfer acum ca situatia este incheiata, se mai poate face transferul? nu este inca prea tarziu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate cere transferul, doar ca nu va putea fi aprobat in aceasta perioada, cadrele didactice fiind in concediu, de obicei pana la sfarsitul lunii august.

| dorikut a răspuns:

Da, la școali ar trebui să fie cineva - directorii și secretariatele nu au 3 luni de vacanță, așa cum și-ar dori să creadă ceilalți.

Baftă! happy