| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa ma transfer in alta clasa din acelasi liceu si in timpul vacantei de vara? thinking dau funda.

4 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

In vacanta nu cred, la inceputul lui septembrie.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
In vacanta? nu cred.

| Badgirl117 a răspuns:

Nooooooooooooooooooormal ca da! Poti sa faci ce vrei atata timp cand crezi ca te vei acomoda cu ceilalti colegi si devi preferatul profesorilor!?! Nu vad de ce nu ai putea!

| Chiorean_Marius_1990 a răspuns:

Da,se pozte, nu-i problema.Singura problema ar fi, daca ii alta sectie care necesita probe, atunci trebuie sa dai probele si dupa, daca le iei esti ca si transferatwinking