| Elena2375 a întrebat:

Hei, TPU. Stie cineva daca a aparut volumul 2 din "Creatura" scris de Nely Cab? Volumul 1 il am si imi place foarte mult. In Romania a aparut si volumul 2? Va rog mult sa imi raspundeti.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu gasesti nicaieri, se pare ca nici "Fruit of Misfortune"(cartea a doua a seriei "Creatura") si nici "Marker of Hope"( volumul final al seriei "Creatura") nu au fost traduse in limba romana. Gasesti, in limba engleza, "Fruit of Misfortune" pe Amazon sau pe Bookdepository (http://www.bookdepository.com/Fruit-of-Misfortune-Nely-Cab/9781634221146)

| Elena2375 explică (pentru alessia5158):

Volumul 1 este tradus din 2013. Dar multumesc pentru site, iar daca afli când va fi tradus si volumul 2, sa imi spui te rog.