| Raawrrr a întrebat:

Hei TpU sunt in clasa a5 si vreau sa propun niste glume pentru revista scolii+ca doamna profesoara chiar ma sfatuit daca ati putea sa dati cateva idei dar nu sa nu fie obrasnice DAU FUNDIZTA:d

Răspuns Câştigător
| Luc1aN0 a răspuns:

Uite aici:
-Mama, attazi am fost singurul care a putut raspunde la intrebarea dirigintei.
-Dar ce t-a intrebat?
-Cine a spart geamul big grin

Concursul interactiv la radio cu tema: "Ce face apa la 100 de grade?"
Un ascultator raspunde:
-Nu stiu ce face dar stiu ca la 90 de grade face un unghi drept :d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Pe asta o ştii?
"Gigel ia 3 la matematică. Tata îi trage o bătaie. Gigel ia 3 la română. Tata îl chelfăneşte zdravăn. Gigel ia 3 la franceză. Tata îl cocoşează în bătaie. Gigel ia 10 la muzică. Tata îl calcă în picioare...
Mama:- Bine, dragă, îl baţi şi când ia 3 şi când ia 10?!
Tata:- Nenorocitu', după ce că are numai 3, îi mai arde de cântat!"
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă!