| Bixuuuuuu a întrebat:

Heii! Ce facultai bune sunt in Galati? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| BiancaBiaaaa a răspuns:

Nu sunt extraordinare facultatile in Galati.
Cred ca Dunarea de Jos ar fi mai buna.:d Uita-te aici si vezi cam pe unde se situeaza, adica pe langa restul facultatilor din Galati, asta macar apare :d (pe domenii ca: inginerie industriala, a mediului, management, finante). E un top al celor mai bune facultati din Romania pe domenii de studiu:
http://www.click.ro/......34854.html
Sper ca te-am ajutat:*

| Bixuuuuuu explică (pentru BiancaBiaaaa):

la "Dunarea de Jos" aste sunt domeniile? adica inginerie industriala, a mediului, management, finante?

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Cea de la intrare, ''Universitatea Dunarea de Jos''. Sau cea de farmacie.

| Anonym0uss a răspuns:

Pai clar. Dunarea de Jos e cea mai buna big grin