| MalikAMA a întrebat:

Heii:*...imi puteti spune si mie care liceu din Timisoara este mai bun? Colegiul National Ana Aslan sau C. D. Loga? si unde este mai greu?

Răspuns Câştigător
| ChocoHeidii a răspuns:

C.D.Loga e mai bun dar este mai greu happy dar depinde profilu la care vrei sa dai. bafta la aleshappy

2 răspunsuri:
| Ciprian770 a răspuns:

Nici nu incape discutie. CD Loga este mai bun. Nu este greu si ai mult mai multe oportunitati. Este doar mai greu sa intri

| deea1994 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci in viitor. Daca vrei medicina, alegi Aslan, daca vrei sa lucrezi spre ex : psiholog, in domeniul informaticii sau avocat alegi Loga diferite sectii big grin