| jumbobadboy a întrebat:

Ce liceu ati alege dintre cele 3:
1.Liceul „Grigore Moisil" Timişoara
2.Colegiul Naţional „Constantin Diaconovici Loga" Timişoara
3.Colegiul Naţional Bănăţean Timişoara
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

1. Liceul Grigore Moisil.

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Liceul „Grigore Moisil" Timişoara, deoarece se bazează mult pe informatică și sunt condiții de învățământ bune.

| Ioscaa1 a răspuns:

Sunt din Timisoara am fost in generala la CNB este cel mai bun liceu din Tm

| moisileaiureaaa a răspuns:

Cea mai mare greseala sa mergi la moisil.Sunt a 9a si ma mut modulul ce urmeaza ca e super nasol, doar urzici calculatoriste.Recomand loga sau cnb daca nu te ai dus la astea doua imi pare rau pentru tine iti aprind o lumanare