| anonim_4396 a întrebat:

Heii..Ma ajutati cu ceva si pe mine? Eu trec acum in clasa a V-a si as vrea sa imi fac un program...Ma puteti ajuta? Am 3 meditatii/saptamana...Vin la ora 5/6 de la scoala (plec la 12/13 ). Sfaturi? Mersi anticipat happy.

Răspuns Câştigător
| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Pai.
Dupa scoala ar fi bine sa mananci repede ceva, iar dupa sa-ti faci cateva din lectii, sau chiar toate daca poti. Dupa ce te-ai plictisit de teme, poti sa iesi afara cu prietenii sau sa stai pe pcwinking De dimineata te trezesti putin mai devreme ca sa-ti termini toate temele (daca n-ai apucat). Pai, cam asta este programul multor eleviwinking

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa mai inveti si sambata pentru unele zile mai grele din saptamana sau pentru zilele cand ai meditatii.Dar nu inteleg de ce atatea meditatii pentru clasa a V-a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor si sfaturi big grin.

| D3jflv a răspuns:

Incearca ca profesori sa nu te vada de rau pentru ca te tin minte si greu mai indrepti greseala si incearca sa raspunzi la fiecare ora pentru ca profesorul cand te vede iti pune un + in carnetelul lui.Succes in continuare si sper ca te-am ajutat