| Miihnea a întrebat:

Am sa plec in tabara pentru o saptamana si as vrea sa stiu cati banik sa imi iau la mine. MA puteti ajuta? Eu am multi bani pusi deoparte dar nu as vrea sa intru in ei. Trec clasa a 8-a si mi-as dori ca imi rotunjesc conturile pe timp de vara. Multumesc anticipat! Fundita celui mai intelept happy

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, in tabara nu cred ca trebuie sa-ti cumperi nimic, mancare primesti la cantina haine iti iei de acasa, poate bani de suveniruri din orasul respectiv.In fine acesta a fost raspunsul meu dar daca vrei sa-ti rotunjesti coturile ia cati bani vrei tu adevarata decizie e a ta si numai a ta nu a altcuiva.
Sper ca ti-a fost de folos raspunsul.
Funda?

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Depinde unde mergi. Daca mergi la munte atunci vreo 200 de lei, la mare insa mai mult. Eu am fost la mare si am cheltuit in jur de 550 de lei, dar am fost in fiecare seara prin cluburi, mi-am luat haine, am fost in fiecare seara in parcul de distractii si chiar daca aveam mancare nu imi placea si mergeam la un alt restaurant sa iau pranzul(nu zilnic).

| marui08 a răspuns:

200 de lei cred ca e cel mai bine.parerea mea:d

| georggyy a răspuns:

100 de lei sau 150!
Asta in cazul in care ai autobuzul dus intors platit si altele!
Si eu am fost in tabara tot o saptamana si am cheltuit 100 de ron.
Mai platesti un bilte cand te duci pe undeva, pe lannga mancarea oferita acolo iti mai cumperi si tu ceva, suveniruri.
Iar daca vrei sa mergi la shopping, ar trebui sa iei mai mult!
Oricum dupa cum vad in intrebarea ta esti o fata calculata si presupun ca daca iti raman bani vii cu ei acasa. Distractie in vacanta!

| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes,Cheap Polo Shoes,Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma,Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci,Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy,Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G,Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi,Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri,Hogan Shoes Dealer,Fanchiser Prada Shoes,Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s,T-shirts,Purses ( www.pknike.com ),Jean

All Products High Quality + Lowest Price !
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

Welcome to our website: http://www.pknike.com
We are a foreign trade company that wholesales all kinds of brand shoes and clothing.
Such as Nike jordan,Dunk, Nike shox, Air max, Air force one, Adidas, Puma, Gucci, Prada,
Bape, Timberland shoes, t-shirts,jeans, shorts and so on.
Reliability is our strong point. And we can offer all COLORS and all SIZES.
If you do business with us, you will be never worried about the quality.
All products are top quality with original packing.
You can rest assured. Our price is for wholesale, so ours is more favourable.

| Roxy111 a răspuns:

100-200 lei...pentru ca nu ai ce sa ti cumperi in tabara... dar acum depinde unde mergi in tabara.winking