| Aleyna_Naime_1975 a întrebat:

Heii TPU! Maine am TEZA la Romana, si ne-a dat Teme pentru teza.Noi vom trebui sa i le dam doamnei? Adica, nu stiu daca trebuie sa i le dam.Sa stiu daca imi fac tema sau o las.
Cel mai bun raspuns primeste Fundita!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Da pe ceilalti colegi din clasa nu I-ai intrebat? sau si ei au aceeasi dilemma?laughing Eu nu vad de ce I-ati da ei temele... v-a dat acele teme sa va fie voua mai usor pentru teza, deci nu cred ca ii vor trebui pentru a le corecta.

| Ineys a răspuns:

Nu