| Andreea6w4 a întrebat:

Heiii TPU happy!.. La testul initial de la biologie iti da testul din prima ora?.. Adica nu facem nici o recapitulare?..
Sunt clasa VI >:".. Multumesc mult happy!

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

O sa iti dea din clasa a V a adica botanica, normal ar fi sa faca recapitulare, dar asta tine de fiecare profesor.

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

De unde naiba să ştim noi cum e profa ta?

| AnneღU a răspuns:

Nu, nu e corect sa se dea test din prima ora fara recapitulare. Stai fara griji, nu va face asta! big grin

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Conteaza de profesor. Eu cand eram a VI-a ( anul trecut) ne-a dat din prima ora sad

| Foxitaa a răspuns:

Nu se da din prima ora, din cate stiu eu.Eu faceam putina recapitulare si apoi dadeam.Acum,depinde de fiecare profesor

| musick a răspuns:

Trebuie sa se faca recapitulare...