| Nnymphette1995 a întrebat:

Hello. Am intrebat o prietena cu cine s-a cuplat iar ea nu a vrut sa imi spuna. Partea amuzanta e ca mi-a dat un indiciu: 5 molecule de heliu.
Ce ar trebui sa insemne?laughing)

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca te crede prostuta si rade de tine!

| Nnymphette1995 explică (pentru Violleta2022):

Uau, multumesc.
Vorbeam serios happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bineinteles ca rade de tine, nu glumesc!

In fond, NU este problema ta cu cine s-a cuplat ea, iar raspunsul ei in ras, ti-a arata clar ca trebuie sa-ti vezi de treaba ta si sa nu-ti mai bagi nasul in viata ei personala.

Imi pare rau sa-ti spun, dar ea are dreptate.
Nu ar trebui sa te intereseze pe tine, cu cine se cupleaza ea!

| Nnymphette1995 explică (pentru Violleta2022):

Uau uau, incet men. Am pus doar o intrebare.
Ce te aprinzi asa repede? Ai fost deranjata in vreo masura de intrebarea mea? laughing
Si mi se pare ca am tot dreptul, ea fiind una dintre cele mai bune si apropiate prietene. Nu cred ca am facut ceva gresit din moment ce si ea asteapta cu nerabdare sa ii spun detalii despre mine.
Eu zic sa te calmezi, bea un ceai, ca nu am incalcat intimitatea nimanui cu o singura intrebare :*

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nnymphette1995):

Tu chiar nu sesizezi ca nu vrea sa-ti spuna?
Tu nu vezi ca rade de tine, cu indicii fara sens?
Ma rog, poate procesezi mai incet informatia...

| Nnymphette1995 explică (pentru Violleta2022):

Nu inteleg de ce esti atat de indignata de faptul ca am pus o intrebare. Te-am ofensat cu ceva? laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nnymphette1995):

Nu sunt indignata deloc, incerc doar sa-ti explic ca, raspunsul prietenei tale este dat ca sa te puna la punct si sa-ti arate ca nu-i problema ta, cu cine iese ea.
Nu de asta ai venit pe forum sa ne intrebi?

| Nnymphette1995 explică (pentru Violleta2022):

Bine,bine. "Nu ar trebui sa ma bag in vietile oamenilor" rolling on the floor)
Notat, iti doresc o seara faina rolling on the floor))

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nnymphette1995):

Multam, dar la mine-i dimineata deja!

Răspuns utilizator avertizat