| redrooose a întrebat:

Hello, din 1 octombrie incep facultatea de drept la universitatea Bucuresti si as vrea si eu cateva ponturi/informatii/sfaturi. Cum sunt profesorii, cursurile, cum e cu timpul liber, care sunt cei mai stricti profesori si orice altceva ce este important de stiut. Mersi!

2 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Salut! Uite aici un grup al celor de la drept! https://www.facebook.com/groups/drept12/

Succes!

| redrooose explică (pentru Melinda1219):

Nu am facebook. Il detest, de aceea doresc alte surse de informatii happy mersi oricum!