| doareu5 a întrebat:

Hello guys, ba, deci am intrat la colegiul economic Costin C. Kirițescu pe profilul turism și alimentație, as vrea sa mi spuneți cine a mai întrat acolo și cum atmosfera pe acolo, și dacă știți dacă se vor face întâlnirii pentru boboci.

1 răspuns:
| zeuspebepeee a răspuns:

Putin probabil să găsești pe cineva de acolo pe platforma asta, dar de obicei când vine vorba de un liceu Economic. sa nu ai așteptări prea mari. Atmosfera cel mai probabil v a fi una destul de haotică după primele săptămâni de la începerea anului (până se obișnuiește fiecare cu fiecare), probabil vor fi și niște profesori mai severi in mare parte dar nu toți și colegii mai mult ca sigur nu vor fi liniștiți sau cu propriile planuri. Genul acesta de liceu nu este unul rău doar că are un renume foarte slab.