| GossipGirl_4706 a întrebat:

Hello, hello :*. La multi ani!
Deci mi-as dori tare mult sa ma puteti ajuta, cine este din jud.Mures din localitatile : Fantanele, Bahnea, Bagaciu, Balauseri, Danes, Ganesti, Saschiz, Viisoara, Sangeorgiu de Padure, Zagar, Nades si mai sunt cateva.sa imi spuneti daca stiti, macar aproximativ nr caminelor, nr farmaciilor si nr bibliotecilor.
Va rog mult! Pentru geografie am nevoie, si la fel pentru jud Harghita si vreo 10 localitati.happy. dar ma multumesc si cu astea.
Macar aproximativ.sau daca aveti cunostinte pe acolo intrebati. Va rog eu mult! [pe joi cam ar trebui s aii duc doamnei profesoare]

Multumesc!

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani! Nu te pot ajuta din pacate. Poti incerca sa cauti pe google pentru fiecare categorie in fiecare oras. Poti incerca.