| Aphrodita a întrebat:

Hello! stie cineva niste site-uri pe care as putea sa citesc carti? dar sa nu fie fragmente din ele, sa fie intregi
mersi happy

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Www.scribd.com

Sper sa iti fie de folos :)

| anss23 a răspuns:

Da, dar iti strici ochii.big grin

| Aphrodita explică:

@anss23
1.nu o sa stau mult pe site-uri cu carti online(mai degraba prefer sa citesc carti "adevarate"
2. am ochelari speciali pentru protectie(arata ca niste ochelari normali, numai ca au altfel lentilele) pe care ii port atunci cand stau mai mult la calculator.
deci...nu se pune problema cu stricatul ochilor.si mai bine imi spuneai si site-ul pe care il stii

| Ellenutssa a răspuns:

Incearca pe wikisource.