| Whiskey a întrebat:

Hello! Sunt la filologie clasa a9-a si am franceza limba 2, maine dau testul initial la franceza si nu gasesc nici un model de test pe edu.ro sau pe alte site-uri.As vrea si eu sa stiu ce sa invat sau sa imi aratati site-uri cu modele pentru acest test initial la franceza L2 puppy dog eyes Urgent, dau funda si vot, promit!puppy dog eyes

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Invata timpurile, trecerea de la singular la plural si invers, feminin masculin, traduceri cuvinte de baza, conjugarea verbelor gr 1, 2, 3. gradele de comparatie. succes la testwinking si spor la invatat