| BlueBird a întrebat:

URGENT! Promit ca dau fundita! Imi puteti da niste modele de scrisori in limba engleza. Am auzit ca vom avea de scris o scrisoare la testul initial la limba engleza(clasa a 9-a) si as vrea un model ca sa pot vedea cum ar terbui sa fac. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| AuDreY a răspuns:

Nu este o mare diferenta intre o scrisoare in lb. romana si una in engleza :
date

dear sir/madam/ friend name:

text, ce vrei tu sa ii scrii

best regards,

name

eu as face

1 răspuns:
| FitaDeVedeta a răspuns:

Intra pe google si scrie dictionar roman englez translator online sau scrie www.modeledetesteinitiale.ro incearca in mai multe feluri sa scrii modele de teste initiale ca mi-a zis profa. funda? ai prms