| XenofX a întrebat:

Hellooo TPU as dori sa'mi dati niste site-uri cu modele de invitatii la ora festiva :texte orice da nu prea lungi si stiti cumva cum pot edita un text adica eu vreau sa'l scriu eu la calculator si sa'i adaug niste poze adica o carte langa si alte chestii
cele mai bune raspunsuri funda :X
va multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Nirdoc a răspuns:

Gasesti aici un model http://www.google.ro/......tp?/imgres e cam simplu dar poti sai adaugi tu ce mai vrei, ori in paint poti scire textul ori in photoshop.