| ioniiiiiM a întrebat:

Help me! NUstiu nimic la fizica si trebuie sa ma asculte sunt clasa a 7 a... cu siguranta o sa-mi dea si o problema ..si problema este ca nu stiu cum sa le rezolv crying( app o sa-mi dea din randamet, energia cinetica, energia potentiala gravitationala, energia potentiala elastica. Cine ma ajuta sa inteleg teoria si problemele?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Andrusca1497 a răspuns:

Pai... invata`le logic, daca nu reusesti singura varianta sa scapi de 4 sau 3 e sa chiulesti... BAFTA!