| madutz90 a întrebat:

HELP! Stie cineva care a fost ultima medie(buget) la medicina veterinara iasi dupa inmatriculare? Va rog sa ma ajutati... Cei de la secretariat sunt in concediu iar pe site-ul facultatii nu au afisat nimic straight face Daca mai sunt pe TPU studenti la aceasta facultate nu ezitati sa ma contactati big grin. :*

4 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Oricum media a scazut deoarece multi si-au retras dosarele tongue
iar media nu se stie exact daoar cei de la facultate happy

| madutz90 explică:

Allinna ultima medie la buget a fost 8, 94 dar dupa afisarea rezultatelor. Multi s-au retras. Dupa cum am specificat destul de clar vreau sa aflu media dupa inmatriculare(adica dupa retragerea dosarelor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta ultima medie la buget a ajuns la 8, 94.