| SummerSmile97 a întrebat:

Help...trebuie sa termin caietul de vacanta are titlul "limba si literatura romana" si mai dedesubt scrie "Teme pentru timpul liber" editura Nomina...

funtitsa love struck love struck

Răspuns Câştigător
| LadyBy a răspuns:

Daca nu sunt raspunsuri la coada caietului, nu gasesti altelesad
Dar daca vrei, da-mi ID-ul pe privat, te pot ajuta daca treci anul acesta in clasa a 5-a.Mai ales la rom.Am luat 9 la olimpiada in tot judetul, deci cred ca te pot ajuta.hiar si la mate, daca vreiwinking. La mate am luat 8 pe judsad.

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Pai... daca trebuie sa il termini in vacanta, asa o fi, nu trebuie neaparat sa te iei dupa titlul caietului daca profesorul/invatatorul ti l-a dat de rezolvat in vacanta.happy

| DeNyyy a răspuns:

Termina-l...adica poti sa nu il termini ca noi nu ne suparam? asa-i TPU?

| SummerSmile97 explică:

M-am cam grabit asa ca nu am spus chiar tot... unde as putea gasi niste raspunsuri... fundita big grin

| lowfive a răspuns:

Si ce vrei de la noi, mai exact?straight face

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Pai care e intrebarea? eu nu vad semnul intrebarii acolo...eu te-as ajuta dar nu am cumwinking

| BuggsBunny a răspuns:

Pai depinde... daca profesorul ti l-a dat pentru vacanta...Normal ca da laughing