| ExXify50 a întrebat:

Hey all, cam ce subiecte se da la testul initial la istorie pentru cei de pe clasa a IX-a? Mersi happy funda + vot

Răspuns Câştigător
| swaggy a răspuns:

Daca nu v-a spus nimic profesorul si nu ati facut recapitulare, probabil ca va da ce ati facut in clasa a VIII-a. Poate sa dea orice...depinde de profesor. daca ati facut vreo recapituare invata din alea. Va trece notele?

| ExXify50 explică (pentru swaggy):

A zis ca numai daca vrem noi le trece.Esti singura care a raspuns asa ca iti dau funda :*

| swaggy a răspuns (pentru ExXify50):

Multumescbig grin
atunci sa nu iti faci griji.o sa fie ok. incearca sa iei o nota buna. daca nu, inveti materia de a 9 -a si nu ii strici parerea profesorului.